Westgate CMCW5-COB-25W-MCT-36D-DT-BK 5 Inch LED COB(Chip on Board) Surface-Mounted Ceiling/Wall Cylinder Light, Watt 25W, Lumens 2250LM, CCT 3000K/3500K/4000K, 120V Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : CMCW5-COB-25W-MCT-36D-DT-BK
BRAND : Westgate
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate CMCW5-COB-25W-MCT-36D-DT-BK
CMCW5-COB-25W-MCT-36D-DT-BK Product Description
Specifications:
Brand: Westgate Manufacture
Watt: 25W
Lumens: 2250LM
CCT: 3000K/3500K/4000K
Size: 5" D X 4.5" H
Voltage: 120V