Westgate CMCW10-SMD-40W-MCT-75D-D-WH 10 Inch LED Surface-Mounted Ceiling/Wall Cylinder Light, Watt 40W, Lumens 4350LM, CCT 3000K/3500K/4000K, 120-277V White Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : CMCW10-SMD-40W-MCT-75D-D-WH
BRAND : Westgate
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate CMCW10-SMD-40W-MCT-75D-D-WH
CMCW10-SMD-40W-MCT-75D-D-WH Product Description
Specifications:
Brand: Westgate Manufacture
Watt: 40W
Lumens: 4350LM
CCT: 3000K/3500K/4000K
Size: 9.8" D X 5" H