Visual Comfort Modern Collection 700WSPITSZ-LED827-277 Sean Lavin Pitch 5" Outdoor 80 CRI 2700K 277V LED Wall Light Bronze
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : 700WSPITSZ-LED827-277
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Visual Comfort Modern Collection 700WSPITSZ-LED827-277
700WSPITSZ-LED827-277 Product Description
Specifications
Brand: Visual Comfort Modern Collection
Product Family: Sean Lavin Pitch
Type: Outdoor Wall Light
Wattage: 26.2W
Voltage: 277V
Color Temperature: 2700K
Lumens: 823
Reflector Finish: Bronze
Housing Rated: ETL Listed IP65 (Wet Location)
Dimming: No
Dimensions: 5" H × 5" L × 3.9" W