Visual Comfort Architectural SLPD23130BZR-277 Modern 48" Perle Milk Glass LED Remote Mount Driver Chandelier Ceiling Light - 277V - CCT: 3000K - Finish: Dark Bronze
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SLPD23130BZR-277
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Visual Comfort Architectural SLPD23130BZR-277
SLPD23130BZR-277 Product Description
Specifications:
Brand: Visual Comfort Architectural
SKU: SLPD23130BZR-277
UPC: 191963346097
Finish: Dark Bronze
Mounting: Remote
Material: Metal and Glass
Wattage: 22.4W
Voltage: 277V
Color Temperature: 3000K
Delivered Lumens: 808
CRI: 90
Length: 2.8"
Width: 2.8"
Height: 51.6"