Visual Comfort Architectural SLPD22930BZR-277 Modern 36" Perle Milk Glass LED Remote Mount Driver Chandelier Ceiling Light - 277V - CCT: 3000K - Finish: Dark Bronze
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SLPD22930BZR-277
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Visual Comfort Architectural SLPD22930BZR-277
SLPD22930BZR-277 Product Description
Specifications:
Brand: Visual Comfort Architectural
SKU: SLPD22930BZR-277
UPC: 191963346035
Finish: Dark Bronze
Mounting: Remote
Material: Metal and Glass
Wattage: 16.8W
Voltage: 277V
Color Temperature: 2700K
Delivered Lumens: 606
CRI: 90
Length: 2.8"
Width: 2.8"
Height: 38.9"