Visual Comfort Architectural KWFM19527NB-277 Modern Kelly Wearstler Cerne LED 22 inch Flush Mount Ceiling Light - 277V - CCT 2700K - Finish: Natural Brass
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : KWFM19527NB-277
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Visual Comfort Architectural KWFM19527NB-277
KWFM19527NB-277 Product Description
Includes 120V or 277V 25 watts, 638 delivered lumens, 90 CRI 2700K LED module. 120V dimmable with most LED compatible ELV and TRIAC dimmers. 277V dimmable with 0-10V dimmers. Ceiling mount only.
Specifications:
Brand: Visual Comfort Architectural
SKU: KWFM19527NB-277
UPC: 0191963335794
Finish: Natural Brass
Wattage: 25.00W
Voltage: 277V