Visual Comfort Architectural 700TDBAU18NB-LED930 Sean Lavin Bau LED 18 inch Pendant Ceiling Light, Integrated LED, Natural Brass Finish
Available: In stock
SKU : 700TDBAU18NB-LED930
View full details
Visual Comfort Architectural 700TDBAU18NB-LED930
700TDBAU18NB-LED930 Product Description
Specifications:
Finish: Natural Brass
Size: 18"W x 18"H
Downrods: (2) 6" and (4) 12" Included