Visual Comfort Architectural 700FMSEN17NB-LED927 Modern Sean Lavin Sen 17 1-lt 17" LED Flush Mount - CCT: 2700K - Voltage: 120-277V - Finish Natural Brass
Available: In stock
SKU : 700FMSEN17NB-LED927
View full details
Visual Comfort Architectural 700FMSEN17NB-LED927
700FMSEN17NB-LED927 Product Description
Specifications:
Brand: Visual Comfort Architectural
SKU: 700FMSEN17NB-LED927
UPC: 0191963248605
Finish: Natural Brass
Color Rendering Index: 90
Color Temperature: 2700K
Voltage: 120-277V
Lumens: 911
Wattage: 29.7W
Length: 17"
Width: 17"
Height: 2.6"