Task Lighting TR36-2WD-P-WT 36" Angled Power Strip, 2 White Duplex Receptacle, White Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : TR36-2WD-P-WT
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting TR36-2WD-P-WT
TR36-2WD-P-WT Product Description
Specifications:
Manufacturer: Task Lighting
SKU: TR36-2WD-P-WT
UPC: 840002526425
Amps: 20A
Input Voltage: 120V
Color: White
Length: 36"
Width: 2.25"
Height: 2.13"