Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LS1PD24V27-03W3
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Task Lighting LS1PD24V27-03W3
LS1PD24V27-03W3 Product Description
Specifications:
Task Lighting: LS1PD24V27-03W3
Finish: Aluminum
UPC: 196734032896
Length: 21.75"
Width: 0.63"
Height: 0.50"
Weight: 0.30 lbs.
Color Temeprature: 3000 K
Lumens: 300
Max Watts: 5
Voltage: 24V