Task Lighting LCR60-S4-16WSN4 60" Lighted Aluminum Profile Closet Rod - Frosted Lens - 24V - Color Temperature: 4000K - Finish: Satin Nickel
Available: In stock
SKU : LCR60-S4-16WSN4
View full details
Task Lighting LCR60-S4-16WSN4
LCR60-S4-16WSN4 Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: LCR60-S4-16WSN4
UPC: 196734044141
Color temperature: 4000K
Color Finish: Satin Nickel
Wattage: 16 Watts
Dimmable: 120V
Length: 60"
Width: 1-1/2"
Height: 1-1/4"
Input Voltage: 24V