Task Lighting LCR30-S4-07WSN4 30" Lighted Aluminum Profile Closet Rod - Frosted Lens - 24V - Color Temperature: 4000K - Finish: Satin Nickel
Available: In stock
SKU : LCR30-S4-07WSN4
View full details
Task Lighting LCR30-S4-07WSN4
LCR30-S4-07WSN4 Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: LCR30-S4-07WSN4
UPC: 196734043687
Color temperature: 4000K
Color Finish: Satin Nickel
Wattage: 7 Watts
Dimmable: 120V
Length: 30"
Width: 1-1/2"
Height: 1-1/4"
Input Voltage: 24V