Task Lighting LCR18-S4-05WSN3 18" Lighted Aluminum Profile Closet Rod - Frosted Lens - 24V - Color Temperature: 3000K - Finish: Satin Nickel
Available: In stock
SKU : LCR18-S4-05WSN3
View full details
Task Lighting LCR18-S4-05WSN3
LCR18-S4-05WSN3 Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: LCR18-S4-05WSN3
UPC: 196734043854
Color temperature: 3000K
Color Finish: Satin Nickel
Wattage: 5 Watts
Dimmable: 120V
Length: 18"
Width: 1-1/2"
Height: 1-1/4"
Input Voltage: 24V