Task Lighting LCR18-S4-05WBK3 18" Lighted Aluminum Profile Closet Rod - Frosted Lens - 24V - Color Temperature: 3000K - Finish: Black
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LCR18-S4-05WBK3
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting LCR18-S4-05WBK3
LCR18-S4-05WBK3 Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: LCR18-S4-05WBK3
UPC: 196734044301
Color temperature: 3000K
Color Finish: Black
Wattage: 5 Watts
Dimmable: 120V
Length: 18"
Width: 1-1/2"
Height: 1-1/4"
Input Voltage: 24V