Task Lighting APTUR42-6GSN 42" Slim Angled Power Strip - Left Wire Entry - 5 Grey Receptacle - Right Side USB-A/C - 120V - Finish: Satin Nickel
Available: In stock
SKU : APTUR42-6GSN
View full details
Task Lighting APTUR42-6GSN
APTUR42-6GSN Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: APTUR42-6GSN
UPC: 196734057134
Special Features: USB Charging
Color: Satin Nickel
Input Voltage: 120V
Under Cabinet Type: Line Voltage
Length: 42"
 Width: 1.69"
Height: 1.5"