Task Lighting APTUR24-4BBK 24" Slim Angled Power Strip - Left Wire Entry - 3 Black Receptacle - Right Side USB-A/C - 120V - Finish: Black
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : APTUR24-4BBK
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting APTUR24-4BBK
APTUR24-4BBK Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: APTUR24-4BBK
UPC: 196734056991
Special Features: USB Charging
Color: Black
Input Voltage: 120V
Under Cabinet Type: Line Voltage
Length: 24"
 Width: 1.69"
Height: 1.5"