Task Lighting APTUL18-2GSN 18" Slim Angled Power Strip - Right Wire Entry - 1 Grey Receptacle - Left Side USB-A/C - 120V - Finish: Satin Nickel
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : APTUL18-2GSN
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting APTUL18-2GSN
APTUL18-2GSN Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: APTUL18-2GSN
UPC: 196734056656
Special Features: USB Charging
Color: Satin Nickel
Input Voltage: 120V
Under Cabinet Type: Line Voltage
Length: 18"
 Width: 1.69"
Height: 1.5"