Task Lighting APT48-5W-P-WT 48" Slim Profile Angled Power Strip - 5 Single White Receptacles - White
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : APT48-5W-P-WT
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting APT48-5W-P-WT
APT48-5W-P-WT Product Description
Specifications:
Manufacturer: Task Lighting
SKU: APT48-5W-P-WT
UPC: 840002525640
Input Voltage: 120V
Amps: 15A
Color: White
Length: 48"
Width: 1.69"
Height: 1.5"