Nora Lighting NYLM-3ST35XSSLE4/84 3" iLENE 84" Stem Mount Mini Cylinder, Lumens 1500lm, 30W, Color Temperature 3500K, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming, Silver Finish
Available: In stock
SKU : NYLM-3ST35XSSLE4/84
View full details
Nora Lighting NYLM-3ST35XSSLE4/84
NYLM-3ST35XSSLE4/84 Product Description
SPECIFICATIONS:
Brand: Nora Lighting
Manufacturer Part Number: NYLM-3ST35XSSLE4/84
UPC: 732180821020
Finish: Silver
Color temperature: 3500K
FEATURES:
· 1500lm / 30W LED