NORA Lighting NYLM-2STCDXWWLE4A/24 2" iLENE Stem Mounted LED Mini Cylinder - 15 Watt - Comfort Dim - 120-277 Volt - Triac/ELV/0-10V, 24-Inch Stem - White Finish
Available: In stock
SKU : NYLM-2STCDXWWLE4A/24
View full details
NORA Lighting NYLM-2STCDXWWLE4A/24
NYLM-2STCDXWWLE4A/24 Product Description
Specifications:
Manufacturer: NORA Lighting
SKU: NYLM-2STCDXWWLE4A/24
UPC: 732180195350
Lumens / Wattage:  1000lm / 15W (725lm with Comfort Dim)
Input Voltage: 120-277VAC
Color Rendering Index: 90+ CRI
Optics: Three field-changeable optics included
Dimming:  Triac/ELV/0-10V
ENERGY STAR® certified
Stem Size: 24" ( 2' )