NORA Lighting NYLM-2STCDXBBLE4A/48 2" iLENE Stem-Mounted LED Mini Cylinder - 15 Watt - Comfort Dim - 120-277 Volt - Triac/ELV0-10V, 48-Inch Stem - Black Finish
Available: In stock
SKU : NYLM-2STCDXBBLE4A/48
View full details
NORA Lighting NYLM-2STCDXBBLE4A/48
NYLM-2STCDXBBLE4A/48 Product Description
Specifications:
Manufacturer: NORA Lighting
SKU: NYLM-2STCDXBBLE4A/48
UPC: 732180195442
Lumens / Wattage:  1000lm / 15W (725lm with Comfort Dim)
Input Voltage: 120-277VAC
Color Rendering Index: 90+ CRI
Optics: Three field-changeable optics included
Dimming:  Triac/ELV/0-10V
ENERGY STAR® certified
Stem Size: 48" ( 4' )