Nora Lighting NYLM-2ST27XWWLE4A/48 2" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 2700K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : NYLM-2ST27XWWLE4A/48
BRAND : NORA Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Nora Lighting NYLM-2ST27XWWLE4A/48
NYLM-2ST27XWWLE4A/48 Product Description
Features:
Architectural die-cast aluminum construction and style
Cree COB LED Technology
Deep set optics
Dimmable (Triac, ELV or 0-10V)
Certified to the high efficacy requirements of California Title 24 JA8-2022
Specifications:
Lumens / Wattage: 1000lm / 15W