Nora Lighting NTE-870L927X10B/L 10W MAC 1 LED Track Head Ceiling Light, Spot/Flood, L-Style Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : NTE-870L927X10B/L
BRAND : NORA Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Nora Lighting NTE-870L927X10B/L
NTE-870L927X10B/L Product Description
MAC LED Track Head, 10W, 27K, 90+ CRI, Spot/Flood, Black, L-Style
SPECIFICATION :
Brand Information
Brand: Nora Lighting
Collection: MAC
SKU: NTE-870L927X10B/L
UPC: 732180959044
Dimensions and Weight
Length: 3.50 in.
Width: 2.25 in.
Height: 5.00 in.