Nora Lighting NRLM-8ST1040GMWLE4/36 8" RLM 36" Stem Mounted LED Shade, 1200lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
Available: In stock
SKU : NRLM-8ST1040GMWLE4/36
View full details
Nora Lighting NRLM-8ST1040GMWLE4/36
NRLM-8ST1040GMWLE4/36 Product Description
8" RLM 36" Stem Mounted LED Shade, 1200lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming