Nora Lighting NRLM-10ST2040WWLE4/36 10" RLM LED Shade W/36" Stem, CCT 40K, White Outer / White Inner Finish
Available: In stock
SKU : NRLM-10ST2040WWLE4/36
View full details
NORA Lighting NRLM-10ST2040WWLE4/36
NRLM-10ST2040WWLE4/36 Product Description
SPECIFICATIONS:
Brand Nora Lighting
SKU NRLM-10ST2040WWLE4/36
Input Voltage: 120V / 277V
Lumens / Wattage / Shade Size: 20 = 2000lm / 23W / 10"
Color Temperature: 3600K
Color Rendering Index: 90+CRI
Dimming: Dimmable down to 10% with ELV or 0-10V and 20% with Triac dimmer
UPC: 732180783465
Finish: White Outer / White Inner
Stem= 36"