Nora Lighting NM1-DVR12 12VDC 12W Dimmable Hardwire Driver
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : NM1-DVR12
BRAND : NORA Lighting
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Nora Lighting NM1-DVR12
NM1-DVR12 Product Description
12VDC 12W Dimmable Hardwire Driver
Specifications:
Category: Lighting Accessories
Finish: Black and White
Brand: Nora Lighting
Collection: M1
SKU: NM1-DVR12
UPC: 732180030088
Bulbs Included: No
Primary Bulb(s): 1 x
Length: 3.38 in.
Width: 5.00 in.
Height: 1.50 in.