Lutron SCR-15-CCTR-TP Claro 15A Tamper-Resistant USB Type C Duplex Receptacle - Finish: Taupe
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SCR-15-CCTR-TP
BRAND : Lutron
Category : Dimmers / Lighting Controls
Request A Quote
View full details
Lutron SCR-15-CCTR-TP
SCR-15-CCTR-TP Product Description
Specifications:
Brand: Lutron
SKU: SCR-15-CCTR-TP
UPC: 784276323918
Finish: Taupe
Input Voltage: 120V
Height: 1.8"
Width: 2.9"
Length: 4.7"