Lutron SCR-15-CCTR-SD Claro 15A Tamper-Resistant USB Type C Duplex Receptacle - Finish: Sand
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SCR-15-CCTR-SD
BRAND : Lutron
Category : Dimmers / Lighting Controls
Request A Quote
View full details
Lutron SCR-15-CCTR-SD
SCR-15-CCTR-SD Product Description
Specifications:
Brand: Lutron
SKU: SCR-15-CCTR-SD
UPC: 784276323864
Finish: Sand
Input Voltage: 120V
Height: 1.8"
Width: 2.9"
Length: 4.7"