Lighting Spot 26 LSTPL3W/120V/10M/5K-R LED 3WATTS Tape Light 120VAC Suitable For Outdoor Light 5000K
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LSTPL3W/120V/10M/5K-R
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Lighting Spot 26 LSTPL3W/120V/10M/5K-R
LSTPL3W/120V/10M/5K-R Product Description
Lighting Spot 26 LED 3WATTS Tape Light 120VAC Suitable For Outdoor Light 5000K
Description:
Size: 10M
Temperature: 5000K
Voltage: 120V 36LED'S
Wattage: 3WATTS/ 13.5 MM