Lighting Spot 26 LS-TPL7.5W/24V/5M/5K
LS-TPL7.5W/24V/5M/5K Product Description
Lighting Spot 26 LS-TPL7.5W/24V/5M/5K Hight Output LED Tape Light, 5M 5000K 24V SMD UP TO 800LM/FT7.5WATTS/ 10.3 MM
Feature:
LS-TPL7.5W/24V/5M/5K24V
Watts: 7.5W