Lighting Spot 26 LS-TPC4.63W/24V/20M/3K, LED tape light, 20M 24V 3000K COB UP TO 400LM/FT 4.63WATTS/ 10.3 MM CONTINOUS GLOW
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LS-TPC4.63W/24V/20M/3K
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Lighting Spot 26 LS-TPC4.63W/24V/20M/3K
LS-TPC4.63W/24V/20M/3K Product Description
Feature:
LS-TPC4.63W/24V/20M/3K
COB Design, with more chips on PCB, more continuous glow.
Up to 320 chips on 3 3/8FT PCB, only 1.89mm space between chips.
Cuttable at every 328FT(24V) length.