Keystone KTLD-25-UV-PS600-42-VDIM-LP2 Power Select Constant Current LED Driver, 600mA, Wattage 25W, Voltage 120V-277V
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : KTLD-25-UV-PS600-42-VDIM-LP2
BRAND : Keystone
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Keystone KTLD-25-UV-PS600-42-VDIM-LP2
KTLD-25-UV-PS600-42-VDIM-LP2 Product Description
Keystone 25W power select constant current LED driver has selectable output currents up to 600mA with over voltage, over current and short circuit protection.
Specifications:
Brand:    Keystone
Part Number    KTLD-25-UV-PS600-42-VDIM-LP2
Dimmable    Yes
Maximum Voltage    120V-277V
Warranty    10 Yr
Wattage    25W