EnvisionLED LED-RST-8FT-3M60W-4CCT-BMS-EMB LED 8Ft Wattage 60W, Round Strip Fixtures 4CCT & 3-Power Selectable, 120V-277V, Bi-Level Motion + Daylight Sensor, Emergency Backup
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LED-RST-8FT-3M60W-4CCT-BMS-EMB
BRAND : EnvisionLED
Category : LED Commercial Lighting
Request A Quote
View full details
EnvisionLED LED-RST-8FT-3M60W-4CCT-BMS-EMB
LED-RST-8FT-3M60W-4CCT-BMS-EMB Product Description
Specifications:
Brand: EnvisionLED
Watts: 40W/50W/60W