Elco Lighting E25MW-0730-12 2″ Koto Sylo™ Monopoint - 10.5 Watt - 750 Lumens - 2700K - 5000K - White - 12" Stem
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : E25MW-0730-12
BRAND : ELCO Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Elco Lighting E25MW-0730-12
E25MW-0730-12 Product Description
Works with Koto™ Standard LED Module
Specifications:
Manufacturer Name: Elco Lighting
SKU: E25MW-0730-12
Wattage: 10.5W
Lumens: 750 lm
Voltage: 120/277V or 120V
Color Temp.: 2700K - 5000K
Dimmable: Triac/ELV or 0-10V Triac/ELV (1% Dimming)
Lamp Type: LED
Beam Angle: 38º lens
CRI: 95
Damp Location: cUL Listed
Finish: All White
Length:  12" Stem