Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : MRK-22PS25-8FCCT-HDIM
BRAND : EiKO
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Eiko MRK-22PS25-8FCCT-HDIM
MRK-22PS25-8FCCT-HDIM Product Description
Specifications:
Brand: Eiko
SKU: MRK-22PS25-8FCCT-HDIM
UPC: 31293160935
Configuration: 2 LED Strips (2 Feet Each)
Power Selectable: 25W / 20W / 15W
Field-Selectable CCT: 3500K,4000K,5000K
Input Voltage: 120–347V
Dimming: 0–10V