Diode LED DI-TD-24V-60W 60 Watt Omnidrive Electronic Dimmable LED Driver 24V DC
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DI-TD-24V-60W
BRAND : Diode LED
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Diode LED DI-TD-24V-60W
DI-TD-24V-60W Product Description
Specifications:
Wattage: 60 Watt
Voltage: 24 Volt
Type: Electronic Dimmable LED Driver
Dry or Wet Location Rated
Dimensions: 7.9" x 2.7" x 1.8"