Diode LED DI-CV-12V120W 120 Watt Constant Voltage LED Driver 12V DC
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DI-CV-12V120W
BRAND : Diode LED
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Diode LED DI-CV-12V120W
DI-CPEC-SLR-RND Product Description
12VDC Constant Voltage LED Drivers are the driver of choice to pair with 120V switches, low voltage REIGN® Dimmers, and RGB(W)/DMX Controls. These hard-wired drivers are available in multiple form factors and voltage/wattage combinations to meet your low-voltage LED lighting needs. Note: only specific models may be paired with REIGN® Dimmers and RGB(W)/DMX controls.
Features:
Available in wattages from 12W to 300W