Available: In stock
SKU : GM9103-L360-41K-B
View full details
Dabmar Lighting GM9103-L360-41K-B
GM9103-L360-41K-B Product Description
Specifications:
Color Temperature: 4100k
Finish: Black
Glass / Shade: Polycarbonate Lens
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 120V-277V
Wattage: 360W
Width: 54.5"