Dabmar Lighting GM9102-LB200-50K-VG Cast Alum 2 Post Top Fixture Pole + Base 120V-277V 2X LB 200W 5000K in Verde Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM9102-LB200-50K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM9102-LB200-50K-VG
GM9102-LB200-50K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM9102-LB200-50K-VG
Finish: Verde Green
Bulb Type:LED
Glass / Shade:Polycarbonate Lens
Color Temperature:5000K
Post Type:Multi Head
Voltage: 120V-277V
Wattage: 200W
Width:54.5"