Dabmar Lighting GM910-LB100-50K-B LED Cast Aluminum Post Top Fixture, 120V-277V, LB, Color Temperature 5000K, Black Finish
Available: In stock
SKU : GM910-LB100-50K-B
View full details
Dabmar Lighting GM910-LB100-50K-B
GM910-LB100-50K-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM910-LB100-50K-B
Color Temperature: 5000K
Depth: 17.00"
Finish: Black
Height: 39.5"
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 100W
Width: 17.00"