Dabmar Lighting GM910-L80-40K-B LED Cast Aluminum Post Top Fixture, 120V-277V, E39, Color Temperature 4000K, Black Finish
Available: In stock
SKU : GM910-L80-40K-B
View full details
Dabmar Lighting GM910-L80-40K-B
GM910-L80-40K-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM910-L80-40K-B
Color Temperature: 4000K
Depth: 17.00"
Finish: Black
Height: 39.5"
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 80W
Width: 17.00"