Dabmar Lighting GM8125-L150-30K-B
GM8125-L150-30K-B Product Description
Dabmar Lighting GM8125-L150-30K-B LED Cast Aluminum 5 Post Top Light Fixture Pole W/ Base, 5X, 85V-265V, Color Temperature 3000K, Black Finish
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM8125-L150-30K-B
Bulb: Incandescent
Color Temperature: 3000K
Finish: Black
Glass / Shade: Clear; Crackled; Heat Resistant; Tempered Glass
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 85V-265V
Wattage: 150W
Width: 52"