Dabmar Lighting GM8125-L100-30K-B
GM8125-L100-30K-B Product Description
Specifications:
Color Temperature: 3000K
Finish: Black
Glass / Shade: Clear; Crackled; Heat Resistant; Tempered Glass
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 120V-277V
Wattage: 100W
Width: 52"