Dabmar Lighting GM660-L80-40K-VG Cast Alum Post Top Fixture 120V-277V E39 LED 80W 4000K in Verde Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM660-L80-40K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM660-L80-40K-VG
GM660-L80-40K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM660-L80-40K-VG
Finish: Verde Green
Bulb Type: LED
Color Temperature:4000K
Post Type:Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 80W
Depth:14.63"
Height:37"
Width:14.63"