Dabmar Lighting GM4803-L18-30K-VG LED Cast Aluminum 3 Post Top Fixture Pole W/ Base, 120V, E26, 3X, Color Temperature 3000K, Verde Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM4803-L18-30K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM4803-L18-30K-VG
GM4803-L18-30K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM4803-L18-30K-VG
Color Temperature: 3000k
Finish: Verde Green
Glass / Shade: Acrylic Lens
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 120v
Wattage: 18W
Width: 38.56"