Dabmar Lighting GM2403-L27-40K-BZ Cast Alum 3 Post Top Fixture Pole + Base 120V GU24 3X LED 27W 4000K in Bronze Finish
Available: In stock
SKU : GM2403-L27-40K-BZ
View full details
Dabmar Lighting GM2403-L27-40K-BZ
GM2403-L27-40K-BZ Product Description
Dabmar Lighting GM2403-L27-40K-BZ Cast Alum 3 Post Top Fixture Pole + Base 120V GU24 3X LED 9W 4000K in Bronze Finish
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM2403-L27-40K-BZ
Finish: Bronze
Bulb Type: LED
Color Temperature: 4000K
Glass / Shade:Acrylic Globe
Voltage: 120V
Wattage: 27W
Width:39.00"