Dabmar Lighting GM235-L20-50K-VG Cast Alum Post Top Fixture 120V-277V G24 LED 20W 5000K Verde Green Finish
Available: In stock
SKU : GM235-L20-50K-VG
View full details
Dabmar Lighting GM235-L20-50K-VG
GM235-L20-50K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM235-L20-50K-VG
Finish: Verde Green
Bulb Type: LED
Glass / Shade: Clear
Color Temperature: 5000K
Depth: 12.75"
Height: 26.75"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 12.75"