Dabmar Lighting GM235-L20-30K-W-FR Cast Alum Post Top Fixture 120V-277V G24 LED 20W 3000K Frost in White Finish
Available: In stock
SKU : GM235-L20-30K-W-FR
View full details
Dabmar Lighting GM235-L20-30K-W-FR
GM235-L20-30K-W-FR Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM235-L20-30K-W-FR
Finish: White
Bulb Type: LED
Glass / Shade: Frost
Color Temperature: 3000K
Depth: 12.75"
Height: 26.75"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 12.75"