Dabmar Lighting GM235-L20-30K-W Cast Alum Post Top Fixture 120V-277V G24 LED 20W 3000K White Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM235-L20-30K-W
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM235-L20-30K-W
GM235-L20-30K-W Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM235-L20-30K-W
Finish: White
Bulb Type: LED
Glass / Shade: Clear
Color Temperature: 3000K
Depth: 12.75"
Height: 26.75"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 12.75"