Dabmar Lighting GM225-L30-65K-VG LED Cast Aluminum E26 Post Top Fixture, 85V-265V, Color Temperature 6500K, Verde Green Finish
Available: In stock
SKU : GM225-L30-65K-VG
View full details
Dabmar Lighting GM225-L30-65K-VG
GM225-L30-65K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM225-L30-65K-VG
Color Temperature: 6500K
Bulb Type: Incandescent
Depth: 17.13"
Finish: Verde Green
Glass / Shade: Clear
Height: 30"
Min Height: 30"
Overall Height: 30"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 85V-265V
Wattage: 30W
Width: 17.13"